[ÖDÜL] Sayın Prof. Dr. Öget Öktem’e Ödül!

[ÖDÜL]  Sayın Prof. Dr. Öget Öktem’e Ödül!

Üsküdar Üniversitesi Senatosu tarafından 24 altın değeri yaşatmak amacıyla kamuoyu tarafından alanında örnek olan kişi ve kurumlara her sene Yüksek İnsani Değerler Ödülleri verilmektedir. Bu seneki ödüllerden birine Dernek Başkanımız Sayın Prof. Dr. Öget Öktem Tanör layık görülmüştür. Türkiye’nin ilk klinik nöropsikoloji laboratuvarının ve Nöropsikoloji Derneği’nin kurucusu olarak bu ödüle hak kazanan Sayın Prof. Dr. Öget Öktem Tanör, 04 Mart 2022 cuma günü saat 10:30’da Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda düzenlenecek tören ile ödülünü alacaktır.

Her sene 24 altın değeri yaşatmak amacıyla verilen ödül Adalet, Dürüstlük, Şefkat ve Merhamet, Şeffaflık, Cesaret, Empati ve Sorumluluk, Güven ve Sadakat, Utanma, Alçakgönüllülük, Yardımlaşma, Helalleşme, Selamlaşma, İçtenlik, Bağışlama, Cömertlik, Fedakârlık, Minnettarlık, Çoğulculuk, Katılımcılık, Özgürlükçülük, Hesap Verebilirlik, Uzlaşmacılık, Yenilikçilik, Vefa gibi 24 altın değeri yaşatmayı bir görev addediyor. Bu amaçla her sene Üsküdar Üniversitesi Senatosu değer gördüğü kişi ve kurumlara Yüksek İnsani Değerler Ödülleri (YİDER)’ i takdim ediyor.

Bu ödüle geçen sene AHBAP Derneği Başkanı ve Sanatçı Haluk Levent ile Koronavirüs mücadelesinde hayatını kaybeden ilk sağlık kahramanımız Merhum Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu layık görülmüştü.

Bilgi için: https://insanidegerlerodulleri.com