Nöropsikoloji Derneği

[KONFERANS] Doktora Öğrencileri Sinirbilim Konferansı ENCODS 2019

[KONFERANS]  Doktora Öğrencileri Sinirbilim Konferansı ENCODS 2019

 

NOT: Türkiye’den katılacak Sinirbilim Doktora öğrencileri için seyahat bursu verilecektir. Son Başvuru 28 Şubat 2019  Perşembe günüdür. 

Sinirbilim, daha önce görülmemiş bir boyuta ve çeşitliliğe ulaşan en hızlı büyüyen disiplinlerden biridir. Sinirbilimin disiplinlerarası doğası göz önüne alındığında, farklı alt disiplinler arasındaki etkileşim, alanı ilerletmek için bir anahtardır.

ENCODS 2019, farklı kökenden gelen kariyerlerinin erken dönemlerindeki nörobilimciler için uluslararası üne sahip bilim insanlarıyla ve diğer öğrencilerle etkileşime girmeleri için benzersiz bir platform sunmayı amaçlamaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki sinirbilimcileri bir araya getirmenin tartışmaları ve işbirliğini teşvik edeceğine, kariyerlerinin erken dönemlerindeki araştırmacılara gelecekteki fırsatları ve zorlukları benimsemeleri için onları hazırlayacağına inanılmaktadır.

ENCODS 2019, dünyanın önde gelen nörobilimcilerinin konuşmalarına, becerilerin aktarılmasına yönelik atölye çalışmalarına, doktora konuşmalarına, poster oturumlarına ve kariyer konuşmalarına ev sahipliği yapacaktır.

2014 Nobel Tıp Ödülü sahibi Prof. John O’Kefee konferansın konuşmacıları arasında yer almaktadır. (https://noropsikoloji.org/2014-nobel-tip-odulu-psikologlara-gitti/)

Konferans Web Sitesi: https://www.fens.org/Training/ENCODS/ENCODS2019/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.