Nöropsikoloji Eğitimi VII

Nöropsikoloji Eğitimi VII

 

 

Nöropsikoloji Eğitimi VII

Nöropsikoloji Derneği tarafından düzenlenecek olan ve 3 kurdan oluşan Nöropsikoloji Eğitimi VII seminerleri 17 Ekim 2018 Çarşamba günü başlıyor. Eğitimin ilk kuru “Temel Nöropsikoloji Eğitimi”, ikinci kuru “Nöropsikolojik Testler ve Uygulamaları”, üçüncü kuru ise “Süpervizyon” ‘dan oluşmaktadır. Nöropsikolojinin temel konularının ve hastalıklarının inceleneceği ilk kurun ardından klinikte kullanılan nöropsikolojik testler tanıtılacak ve kullanımı öğretilecektir. Eğitim, Çapa Nöropsikoloji Laboratuvarında yapılacak stajın ardından son bulunacaktır. İlk ve ikinci kurları alanlara Katılım Belgesi, tüm kurları alanlara Sertifika Belgesi verilecektir.

Eğitime ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız (pdf): Noropsikoloji-Egitimleri_VII.pdf

Kayıt için: sukriyeakca@yahoo.com adresine ödeme dekontu ile birlikte mail atanlar kesin kayıt yaptırmış olacaklardır. Ön kayıt alınmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT 1: Ödeme öncesinde sukriyeakca@yahoo.com adresine mail atarak uygunluk durumunu öğreniniz. Onay aldıktan sonra ödeme yapabilirsiniz. (Mailde lisans ve varsa yükseklisans bilgilerinizi ve çalışıyor iseniz kurumunuzu belirtiniz.)

ÖNEMLİ NOT 2: Ödeme sırasında açıklama kısmına sadece “Bağış” ibaresini yazınız.

Hesap Bilgileri için: https://noropsikoloji.org/banka-hesap-bilgileri/

Dernek üyeliğiyle ilgili işlemler için Sayın Canan Barıkan ile görüşebilirsiniz. 0 212 414 2481 Dahili: 18

 

KAYITLARIMIZ DOLMUŞTUR!